Відділ освіти Стрийської РДА

Новини освіти Стрийщини

Чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?»

9_1

Традиційно, в кінці жовтня, серед старшокласників району проводиться чемпіонат з гри «Що?Де?Коли?» організатором якого є Стрийський районний Будинок дитячої та юнацької творчості. Ось і цього року 5 жовтня в приміщенні районного Будинку культури відбулася восьма гра, в якій взяли участь команди із сімнадцяти шкіл району. Гру оцінювало журі в складі: в. о. завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти Стрийської РДА Ірини Сьомачок, директора Будинку дитячої та юнацької творчості Оксани Опришко та методиста позашкільного закладу Оксани Мураховської. Вела гру методист БДЮТ Людмила Коваль.

Чемпіонат вкотре показав, що інтелектуальні ігри є одними із найцікавіших видів ігор. Вони вчать дітей самостійно думати, сприяють розвиткові розумово-емоційної активності, тренують пам’ять, прищеплюють потяг до знань і самоосвіти, вчать нестандартно мислити і шукати нові нетрадиційні шляхи, приймати рішення і відстоювати їх. Під час гри засвоюється така кількість інформації, яку ніяким зубрінням не завчиш. А кращого стимулу для навчання, ніж "нам потрібно обіграти суперників", для дітей не придумаєш.
Цьогоріч кращими були команди із НВК "Лисятицький ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ", Великодідушицької ЗОШ І-ІІІ ст., НВК "Миртюківський спеціалізований ЗНЗ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – ДНЗ" та Дулібської школи – гімназії імені Маркіяна Шашкевича, які впевнено ввійшли в чверть фіналу. А беззаперечними переможцями гри, володарями кубку «Чемпіон гри «Що? Де? Коли? – 2014» стала команда Миртюківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Голова журі Ірина Сьомачок в своєму підсумковому виступі підкреслила, що чемпіонати з інтелектуальних ігор вражають високим рівнем мислення, тому, їх обов`язково треба проводити серед підростаючого покоління, тому, що радість спілкування, радість успіху, перемог є могутньою емоційною силою для дитини, від якої залежить бажання дитини вчитися. І нам, вчителям, треба турбуватися про те, щоб ця внутрішня сила дитини ніколи не вичерпувалася.

 • peremozhtsi

  Переможці зональних змагань "Веселі перегони"

 • atestatsia

  Атестація педагогічних працівників

 • Оздоровлення дітей

  Оздоровлення дітей

 • elit klub

  Засідання районного "Еліт-клубу"

 • Зустріч
 • Що? Де? Коли?

  Переможці гри Що? Де? Коли?- команда Миртюківського НВК

 • Семінар заступників з виховної роботи

  Семінар заступників з ВР

 • Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

  Семінар заступників директорів

 • Семінар практичних психологів

  Семінар практичних психологів

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання